! W nowej wersji dopracowaliśmy to, czego używacie najczęściej – relacje na żywo oraz tabele i terminarze najpopularniejszych rozgrywek. Zupełnie nowy silnik pozwolił nam na wprowadzenie szeregu funkcjonalności oraz treści. Piłka nożna to Twój styl życia?

Co w najnowszej wersji?

RELACJE NE ŻYWO – śledź relacje live prosto z polskich stadionów i największych międzynarodowych aren piłkarskich. Odświeżanie w tle, multimedialne treści i komentarze naszych dziennikarzy, a do tego błyskawiczny dostęp do meczowego protokołu i ligowej tabeli.

POWIADOMIENIA O MECZACH – dodaj interesujący Cię mecz do powiadomień, a nigdy nie zapomnisz o pierwszym gwizdku sędziego.

NAJŚWIEŻSZE NEWSY – bądź bliżej najciekawszych piłkarskich wydarzeń. Kilkadziesiąt piłkarskich aktualności czeka w Twoim smartfonie każdego dnia. W aplikacji znajdziesz newsy podzielone na dziesiątki kategorii.

GALERIE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI – teraz przeglądanie fotoreportaży w telefonie to sama przyjemność. W naszej aplikacji znajdziesz mnóstwo galerii meczowych, zdjęcia z trybun, treningów, ciekawostki, zestawienia oraz.. fotki najpiękniejszych fanek.

NEWSY WIDEO – mnóstwo materiałów związanych z Ekstraklasą, reprezentacją i ligami zagranicznymi. Do tego Sportagram – futbol z przymrużeniem oka.

ROZGRYWKI W KOMPLECIE – T-Mobile Ekstraklasa, 1. i 2. liga, Puchar Polski, najważniejsze rozgrywki z zagranicy: Liga Mistrzów, Liga Europy, ligi zagraniczne i największe światowe turniej – teraz to wszystko w jednym miejscu. Tabele, terminarze, relacje i wyniki najważniejszych rozgrywek.

ULUBIONA DRUŻYNA – powiedz, komu kibicujesz, a aplikacja dostosuje się do Ciebie. W podstawowej wersji możesz wybrać jedną ulubioną drużynę i śledzić newsy, galerie, wideo, wyniki i terminarz jej meczów.

WERSJA PREMIUM – wykup subskrypcję i ciesz się brakiem reklam. Będziesz miał dostęp do informacji o polskich i zagranicznych klubach oraz drużynach narodowych (terminarze, wyniki, aktualności, galerie, wideo). W wersji premium znajdziesz też aktualne kadry drużyn wraz z profilami piłkarzy. Ulubione zespoły możesz bez ograniczeń przypinać do menu głównego.

Życzymy wielu piłkarskich emocji!

Click to Download